אודות אלמוג טק​

אלמוג טק הינה חברת בוטיק המתמחה בתרגום וכתיבה טכנית שיווקית, הפקה ועריכה לשונית במגוון שפות והפקת חוברות הוראות הפעלה ושימוש, הוראות בטיחות.

אנו מציעים מגוון שרותי כתיבה טכניים ושיווקיים לכל ממשקי העסק, לקוח סופי, פנים ארגוני, שיווקי ומכירתי, בכל הרבדים בהם העסק פעיל: מדריכים כתובים, מצולמים, ויראליים או ווקאליים לכל ערוצי המותג ואתר הבית.

עיקר התמחותנו בתחום מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ביתיים ותעשייתיים, מוצרי סלולר, טכנולוגיה ותקשורת, כלי עבודה חשמליים, ציוד טכני, רכב ותחבורה, ציוד רפואי, עגלות ילדים ומושבי בטיחות, תיעוד תהליכי התקנה ועוד.

שרותי הכתיבה והתרגום ממבוצעים ע"י מתרגמים בעלי ניסיון מוכח והיכרות מעמיקה של המינוחים והמונחים בתחום עיסוקכם. הליווי אישי, מהיר ומקצועי ללא פשרה על איכות, אנו כאן לספר את סיפור העסק שלכם על מגוון מוצריו בצורה ברורה, מדויקת ופשוטה.

 

אלמוג טק מתמחה ב -

  • תרגום טכני מקצועי

  • כתיבה טכנית שיווקית

  • הטמעת תכנים שיווקיים טכניים (מרקום)

  • עריכה לשונית

אני מאמין שלקוח אשר יהיה מרוצה ממוצר שרכש, יהיה מקדם המכירות הטוב ביותר של העסק. כל מוצר אשר דורש תפעול, חייב שיהיה לו ספרון הדרכה שיסביר ללקוח במילים פשוטות, בשפה רהוטה ובדיוק רב כיצד להפעיל את המוצר ולהפיק ממנו את מירב התועלת וההנאה תוך שמירה על בטיחותו והסובבים אותו. 

תרגום חומר טכני מקצועי אמור להעביר לאדם אשר משתמש במוצר את המידע שבמסמך המקורי באופן ברור ומדויק, להעביר לו את המשמעות שאליה התכוון יצרן המוצר במקור ובו בזמן להתאים את הניואנסים והמינוחים השגורים על פינו לסביבת המשתמש תוך שמירה על כוונת המקור. תרגום טכני מקצועי ואיכותי מחייב השקעה של מאמצים נוספים מעבר להמרה בלבד של הטקסט משפה לשפה. בסופו של תהליך נכון מתקבל מוצר ברמה טובה יותר, אמין יותר ובשפה עשירה וברורה יותר.​
תרגום טכני אינו יכול להתבצע אוטומטית.​

נעים להכיר.
שמי אלמוג משה, בן 63, תושב מושב כפר הס בשרון. נשוי ואב לשניים.

בשלהי שנת 2000, לאחר כ- 20 שנות ניהול חברות למתן שירות טכני למגוון רחב של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ומתן שירות לאלפי לקוחות מרוצים, החלטתי לשנות מעט כיוון ופניתי לתחום התרגום והכתיבה הטכנית. הקמתי את חברת אלמוג טק תוך שאני מנצל את נסיוני רב השנים במתן תמיכה ושירות למגוון מוצרי חשמל ואלקטרוניקה וקשריי הענפים עם יצרנים בעולם ויבואנים בארץ לצורך הקמת עסק ייחודי ומצליח. 


בנוסף לעיסוקי כבעלים ומנהל חברת אלמוג טק, אני מתנדב מזה שנים רבות במשמר הגבול (מג"ב) ובמשטרה ומשמש כחבר בכיתת הכוננות של המועצה האזורית לב השרון ורכז הביטחון (רב"ש) של מושב כפר הס ותוך כך גם מצליח למצוא זמן לעסוק מעט בתחביבי שהם צילום סטילס ורכיבה על אופנוע כבד. 

מאז הקמתי את אלמוג טק, חברו אלי חברות / לקוחות רבים שרובם נשארו לקוחות נאמנים עד עצם היום הזה. אשמח להפגש איתך ולצרף גם אותך לחוג לקוחתי המרוצים. צור קשר ונפגש לכוס קפה ושיחה לא מחייבת שבה נדון באפשרות שיתוף הפעולה בינינו.