איך אלמוג טק עובדת עבורך בעסק שלך?

כתיבה ממוקדת 

כתיבה ממוקדת תרחישי בעיות, מניעת תקלות שכיחות ושימוש נכון במוצר תסייע לכך שהלקוח יכיר טוב יותר את המוצר שמכרת לו. ישלוט טוב יותר ברזי התפעול ובכך ימנעו פניות למוקדי שירות הלקוחות והתמיכה. 

הכל כתוב בהוראות. ההוראות ברורות והלקוח ידע להפיק את המיטב מהמוצר!!!

מענה מהיר ללקוח

 

מתן מענה ​מהיר לך להיבואן / יצרן מסייע לפיתרון תקלות מיידי ובכך לשפר את מיתוג העסק והמוצר. 

לדוגמה: אתה מייבא מוצר לארץ ופתאום נזכר שללא הוראות הטיחות, הפעלה ושימוש לא תוכל לשחרר את הסחורה... טלפון אחד לאאלמוג טק, נפיק עבורך תוך זמן קצר את המסמך התואם למסמך ההוראות המקוריות של היצרן ותוך מספר שעות תוכל להעביר חזרה ליצרן בחו"ל את הקובץ שיודפס שם ויוצמד לכל מוצר שנשלח לארץ. יעיל, מהיר ובעיקר מעיד על רמה גבוהה של המוצר. 

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת היכרות 
צור קשר...

חיסכון

כשיש לך מוצר שאתה משווק והוא מורכב ומסובך להפעלה, קורה לא אחת שלקוחות נתקלים בקשיים להפעיל את המוצר והטלפון הראשון שהם עושים הוא למוקד שירות הלקוחות של היבואן / יצרן שם הם מנסים למצוא פתרון לאותו בעיה. לחץ של שיחות טלפון למוקד השירות יוצר עומס הדורש תגבור צוותי תמיכה וטכנאי שירות. 

חוברת הוראות הפעלה ברורה בשפה פשוטה ורהוטה תעשה לך את העבודה. הלקוח ייעזר בחוברת הוראות השימוש או בסרטון הדגמה לשימוש במוצר ופרק "תקלות שכיחות ופתרונן" יסגור את הגולל על הבעיה אליה נקלע והוא יחזור להשתמש במוצר כשהוא שבע רצון מתפקוד המוצר. 

זכור - לקוח שבע רצון מהמוצר הוא מקדם המכירות הכי טוב שלך.